Промяна на цветове и background [CSS/HTML]

Стари теми, които не са за изтриване, защото все още могат да бъдат полезни.
Заключено
Аватар
Автор на темата
hybridmind DEV
SUPPORTER
SUPPORTER
Статус: Извън линия
Обратна връзка:
Bulgaria

Промяна на цветове и background [CSS/HTML]

Мнение от hybridmind DEV »

Здравейте, имам няколко предложения за уеб сайта и форума, тъй като в момента дизайна е ужасен (нищо лично, поне за мен е така).

Ето и предложенията:
Промяна или поправяне на background-a (Снимка) Седи много гроззно така.
Промяна на цвета на форума (цвета на a) в момента този тъмно червен цвят не се вижда много добре (снимка), ако желаете може да промените цвета на сив, ще стой по-добре отколкото този тъмно червен. Като добавих цвета, изглежда 100 пъти по-добре (снимка)
Премахване на shadow-a от форума.
Оправяне на input и бутоните - Ако се премахне този цвят от някой input-и (снимка), да си остане просто черен. Също така да се махне shadow-a от бутоните - стават грозни, ще стой много по-добре без shadow-a, отделно при hover на бутоните, вместо да блестят в бяло, да стане в червено ще е перфектно.
Да се махне border-radius-a оттук.
Премахване на shadow-a на титлите на новините (ако мога така да ги нарека) (снимка)

Аватар
NecheB ;** GAMERBG
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Обратна връзка:
Bulgaria

Re: Промяна на цветове и background [CSS/HTML]

Мнение от NecheB ;** GAMERBG »

Прочетох темата и мога да кажа, че е малко обидна часта с "дизайна е ужасен". Кой каквото и да направи го прави по свой собствен вкус и никой няма право да се изразява толкова грубо! Можеше да използваш други термини като например "дизайна не ми допада", "дизайна има нужда от корекции" или нещо от този сорт. Реално си първият човек който оценява труда ми като "ужасен". Не искам да използвам готови темплейти или да копирам други сайтове. Както и да е. Ще се опитам да преглътна обидата от твоя страна и се надявам за напред да потренираш и да цениш труда който някой е положил!

1. Background-а е от темплейт който съм закупил. Самите цветове си подхождат изцяло визуално. Ще прегледам и други варианти!
2. Цвета на класа ".а" за хиперлинковете също ще бъде прегледан, макар че и в момента не е толкова зле колкото го описваш. Опитвам се да използвам колкото се може по-малко цветове за да не е едно мазало от различни цветови нюанси.
3. Без Shadow не ми харесва визуално.
4. За момента всички бутони са с така наречените основни цветове на форума, НО ще видя как ще стоят ако бъдат променени!
5. Не съм сигурен, че искам да премахна border-radius-а. Стои доста "дървено".
6. Както казах в номер 3. Без Shadow не ми харесва визуално.

Ще видим дали още някой ще сподели мнение относно предложенията направени от теб.
Благодаря!
Изображение
Изображение
Изображение

Аватар
Rekkles Slipknot
BANNED
BANNED
Bulgaria

Мнение от Rekkles Slipknot »

Не виждам смисъл за промяна на самият дизайн, като дизайна си е наред. Ако има нещо за промяна ще бъде променено!
Благодарим ти за мнението и предложението.

Аватар
AsusRogStrix
INITIATE
INITIATE

Мнение от AsusRogStrix »

Според мен диэайна е хубав и още е пресен/нов няма нужда от UPGRADE !!

Аватар
Gmilanov
SUPPORTER
SUPPORTER
Germany

Мнение от Gmilanov »

Здравейте, мисля че дизайна няма нужда от промяна, backgroun - да се връзва със самия стил на форума .
Тъмно червеното на повечето места като поставиш курсора на мишката върху тях става светло червено.
Лично на мен ми допада като цяло форума, какти и блога .

Поздрави.

Аватар
NecheB ;** GAMERBG
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Обратна връзка:
Bulgaria

Мнение от NecheB ;** GAMERBG »

Дизайна, цветове и всичко останало остава така както е сега в момента. Моля от тук нататък да се пише в разделa "Проблеми с форума и отзиви " само при ПРОБЛЕМИ с функциите на сайта или форума. Редакции, добавки и промени на визуалната и функционалната част на форума, ще се решават от собственика и екипа подпомагащ за развитието на проекта!
Благодаря!
Изображение
Изображение
Изображение

Заключено

Обратно към “Архив”